KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

dobrodošli v los angelesu v kaliforniji! rpg forum the valley zahteva registracijo v obliki imena in priimka zapisanima z malimi tiskanimi črkami. dogajanje se odvija v veliki produkcijski hiši severide networks, kjer so zaposleni vsi liki. izberite si svoj canon ali pa zasedite enega od prostih mest za izvirne like (le-ta so omejena).

there are no winners at the moment!

forum je delo celotne forumske ekipe. zasnova in ideja pripadata sandri, prav tako sidebar, za grafiko je poskrbela rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je strogo prepovedano.


Share
 

 give me love,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
astrid norde
little wonders
little wonders
astrid norde

Starost lika : 26 years
Število prispevkov : 15
Reputation : 1
Join date : 08/02/2013

give me love, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: give me love,   give me love, EmptySob Feb 16, 2013 5:18 am

astrid janne norde
so yeah, this is my sweetie! :3 rojena v ne-tako-blazno bogati familiji na norveškem. mati je bila vzgojiteljica v vrtcu, oče pa gledališki igralec. navdušenje nad igranjem je pa dobila, ko sta z bratom hodila očetu v službo in opazovala njihove vaje. takrat je pač preprosta vedla, da hoče tudi ona postati igralka. :3 sicer starši niso bili ravno tako navdušeni nad to idejo, v bistvu niso bili navdušeni nad nobeno njeno idejo, ampak ko ji je pred šestimi leti uspelo v seriji little wonders, so kaj hitro spremenili svoje mnenje. ko je dobila pismo, da bo dobila vlogo, še sama ni mogla verjeti. but yeah, ji je uspelo. in tako se je povzdignila med zvezde. slava ji je padla v glavo, indeed. a tega sama nikakor ne prizna, ker je trdno prepričana, da ni tako. pred svojo superduper kariero je bila zlata punčka if you know what i mean.^^ ko pa je zaslovela, so se začele tiste žurke, popivanja, one night standi. a se je do zdaj vse pomirilo. somehow.

hm, po karakterju je a bit of a wild girl, veliko govori, zabavna, svobodna in tako naprej in nazaj. je pa tudi zelo trmasta, muhasta in se razjezi prehitro, tekmovalna... v dnu srca še vedno verjame v ljubezen, čeprav je na tem področju imela veliko padcev in vzponov. več padcev actually. idk, več si preberite opis :3

potrebovala bi pa vse. od starih znancev, smrtnih sovražnikov, prave ljubezni in kakšne avanture... v bistvu vse, so bring it on! (:
♥ MERCI BEAUCOUP, RUBY
Nazaj na vrh Go down
graham leigh
little wonders
little wonders
graham leigh

Starost lika : 29
Število prispevkov : 59
Reputation : 1
Join date : 03/02/2013
Age : 30

give me love, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: give me love,   give me love, EmptySob Feb 16, 2013 7:27 am


    well, since graham is her on-screen boyfriend these two should have sth special. give me love, 1533947325
Nazaj na vrh Go down
https://thevalley.slovenianforum.com
astrid norde
little wonders
little wonders
astrid norde

Starost lika : 26 years
Število prispevkov : 15
Reputation : 1
Join date : 08/02/2013

give me love, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: give me love,   give me love, EmptySob Feb 16, 2013 8:36 am

    omg yes indeed! give me love, 1533947325 jz sem bolj na suhem z idejami, so yeah. imaš ti kako idejo ali kar udariva en brainstorming po zasebcih? (:
Nazaj na vrh Go down
graham leigh
little wonders
little wonders
graham leigh

Starost lika : 29
Število prispevkov : 59
Reputation : 1
Join date : 03/02/2013
Age : 30

give me love, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: give me love,   give me love, EmptySob Feb 16, 2013 9:40 pm


    i'll try to come up with sth in ti pošljem zasebca v kratkem. give me love, 3052308853
Nazaj na vrh Go down
https://thevalley.slovenianforum.com
astrid norde
little wonders
little wonders
astrid norde

Starost lika : 26 years
Število prispevkov : 15
Reputation : 1
Join date : 08/02/2013

give me love, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: give me love,   give me love, EmptySob Feb 16, 2013 10:32 pm

    okie dokie, i'll be waiting :3
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




give me love, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: give me love,   give me love, Empty

Nazaj na vrh Go down
 

give me love,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» - let me love you

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
from the valley to the stars, :: // character plottage ::  :: character shipping,-