KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

dobrodošli v los angelesu v kaliforniji! rpg forum the valley zahteva registracijo v obliki imena in priimka zapisanima z malimi tiskanimi črkami. dogajanje se odvija v veliki produkcijski hiši severide networks, kjer so zaposleni vsi liki. izberite si svoj canon ali pa zasedite enega od prostih mest za izvirne like (le-ta so omejena).

there are no winners at the moment!

forum je delo celotne forumske ekipe. zasnova in ideja pripadata sandri, prav tako sidebar, za grafiko je poskrbela rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je strogo prepovedano.


Share
 

 knowles, seth nolan

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
seth knowles

seth knowles

Število prispevkov : 1
Reputation : 0
Join date : 16/02/2013

knowles, seth nolan Empty
ObjavljaNaslov sporočila: knowles, seth nolan   knowles, seth nolan EmptySob Feb 23, 2013 5:40 am



SETH NOLAN KNOWLES

-

knowles, seth nolan Sethopis
NOL • 25 • ACTOR • SN CAST • MARLON TEIXEIRA


danny knowles, njegov oče: seth je nedvomno točno takšen sin, kot sem si ga vedno želel. ljubezen do igranja je prav gotovo podedoval po meni, in naj me koklja brcne, če me ni celo presegel. priznam, večine njegovih vlog jaz ne bi odigral tako dobro kot jih je on. spomnim se, ko je bil še majhen deček, ki je bil z mano praktično povsod – pohajkoval je po nešteto hotelih in studiih kamor sem ga zvlekel, ure in ure pohlevno čakal v sprejemnicah mnogo hiš znanih igralcev, ter se iz vseh pogovorov in prizorov pridno učil. nisem si mislil, da je tako bister (če bi bil v celoti po meni potem… hja, nisem ravno pametne sorte), toda njegova mala glavica si je vse informacije lepo shranila nekam v možgane, skupaj z mojim nakladanjem o tehnikah igranja. vsekakor sem nanj izredno ponosen, saj se je odlično razvil kljub dejstvu, da v življenju ni imel mame. ampak saj vedno pravim, da so ženske konec koncev le v napoto.

echo lewis, bivša soigralka: prekleto, tale lepotec je kljub odličnemu igranju in vsem drugim prednostim le plehek ženskar, ki pada na blondinke – ali pa blondinke padajo nanj, kdo ve. na začetku se ti nedvomno zna priljubiti z vsemi komplimenti in polovičnimi nasmeški, toda kasneje postane res nadležen. ta njegova prevzetnost mu po pravici povedano sploh ne paše, kajti na prvi pogled je nedolžen, skromen dečko. toda saj veste, slava tako ali tako pokvari večino ljudi in sam bog ve kaj vse se skriva za maskami sladkih nasmehov in koliko skrivnosti je v popolnih očeh. po mojem mnenju je seth pravzaprav bister in poseben, le ne upa si pokazati pravega jaza. saj ga razumem, današnja družba je pač polna predsodkov in čudaških meril, ki se jih je marsikdo prisiljen držati.

anastasia richardson, bivše dekle: seth knowles? mislite tistega obupno seksi igralca, ki mi je dva tedna govoril, da me ljubi? prasec. to je vse, kar imam reči. oh ja, na začetku je bilo vse lepo in prav, bila sem srečna in mogoče je bil tudi on – za trenutek. zelo me je razvajal, mi govoril krasne stvari, mi odpiral vrata avtomobilov in nasploh totalen gentleman. potem pa sem ga zanimala vedno manj, na moje klice je nehal odgovarjati in še dobro da sem bila toliko pogumna, da sem mu šla dobesedno trkat na vrata. drugače bi bila verjetno še dva tedna spsihirana in na koncu z živci. grdo me je odjebal, pravzaprav se mi niti opravičil ni ampak me le odslovil. tipičen prevzeten ženskar, poleg tega pa še odličen igralec, ki te lahko veliko časa mirno vodi za nos.
caleb hunter, sošolec iz srednje šole: zdaj se seveda o njem govori ogromno neprijetnih stvari, toda sam ga ohranjam v lepem spominu. prav gotovo ga je slava spremenila, kar me žalosti. v srednji je bil dober fant, skoraj idealen prijatelj – zaupal si mu lahko vse, za osebe, ki so mu bile blizu je bil pripravljen dati življenje, hkrati pa je pomagal vsem, ki so ga prosili. kljub svoji pričakovani popularnosti (priznajmo si, tip je res hud), se ni prepustil temveč je vztrajal pri svojem. zabave so ga videle le poredko in njegove meje alkohola so bile izredno nizke. skratka, bil je eden redkih resnično prijaznih oseb.

seth knowles, o sebi: dajte no, še sam sebi sem uganka, kaj šele da bi drugim razlagal kakšen sem. včasih razmišljam, če nimam mogoče kakšne bipolarne motnje, glede na to, kako se moja razpoloženja spreminjajo. ampak saj ni pomembno, glavno je, da sem si všeč takšen kot sem in ne čudim potrebe po spreminjanju. bodi to kar si, ali kako že govorijo najstniki dandanes.


ERIN • 3 YEARS • PM



BREE @ CAUTION 2.0

Nazaj na vrh Go down
 

knowles, seth nolan

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
from the valley to the stars, :: // character plottage ::  :: audition process, :: completed,-