KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

dobrodošli v los angelesu v kaliforniji! rpg forum the valley zahteva registracijo v obliki imena in priimka zapisanima z malimi tiskanimi črkami. dogajanje se odvija v veliki produkcijski hiši severide networks, kjer so zaposleni vsi liki. izberite si svoj canon ali pa zasedite enega od prostih mest za izvirne like (le-ta so omejena).

there are no winners at the moment!

forum je delo celotne forumske ekipe. zasnova in ideja pripadata sandri, prav tako sidebar, za grafiko je poskrbela rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je strogo prepovedano.


Share
 

 kiss me till you're drunk

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
lucia tangle

lucia tangle

Starost lika : 17
Število prispevkov : 3
Reputation : 0
Join date : 10/03/2013

kiss me till you're drunk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: kiss me till you're drunk   kiss me till you're drunk EmptyTor Mar 12, 2013 6:08 am

Kiss Me Till You're Drunk
FUNNY
MYSTERIOUS
LIAR
SMART
SHY
TALENTED


~17 years old~heterosexual~no rest for the wicked~taylor momsen~

¡Hola! no, to je lucia. she needs everything, not much to say. i would appriciate the ideas, because i'm not the best at it. she's a pretty british actress that came to L.A. she's a good girl, but you know what they say: good girls do bad things, they just don't get caught.
use her well :3

CONNECTIONS:
~
~
~


TILLIE AT CAUTION <3

Nazaj na vrh Go down
 

kiss me till you're drunk

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
from the valley to the stars, :: // character plottage ::  :: character shipping,-