KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

dobrodošli v los angelesu v kaliforniji! rpg forum the valley zahteva registracijo v obliki imena in priimka zapisanima z malimi tiskanimi črkami. dogajanje se odvija v veliki produkcijski hiši severide networks, kjer so zaposleni vsi liki. izberite si svoj canon ali pa zasedite enega od prostih mest za izvirne like (le-ta so omejena).

there are no winners at the moment!

forum je delo celotne forumske ekipe. zasnova in ideja pripadata sandri, prav tako sidebar, za grafiko je poskrbela rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je strogo prepovedano.


Share
 

 to the moon, and back.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
graham leigh
little wonders
little wonders
graham leigh

Starost lika : 29
Število prispevkov : 59
Reputation : 1
Join date : 03/02/2013
Age : 30

to the moon, and back. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: to the moon, and back.   to the moon, and back. EmptyPet Feb 08, 2013 6:44 pm

    naročila so povsem odprta, dokler seveda naročate stvari, ki sodijo na moj repertoar izdelave. zaenkrat sem sodijo ikonce za avatarje tiste velikosti, ki jo podate (od 100x100 do 150x200 etc.), urejanje slik (ki jih lahko nato porabite kot facebook slike vaših likov, za mobitele in opise), mixe (dveh oseb) in animacije. če začnem izdelovati še kaj dodatnega bom to tudi jasno povedala. Izdelki so preprosti, brez kakšnih giga size brushov, za izdelovanje pa uporabljam photoshop cs5.

    potrpežljivost je lepa čednost, to imejte v mislih, če se kdaj zgodi, da jih pred vami še malo morje čaka na izpolnitev naročila potem raje počakajte.
    + če imate kakšne posebne želje glede barve las ali česa podobnega, potem to tudi izrecno povejte. ^^

    vse moje izdelke sicer najdete TUKAJ in na forumu Picture to Burn v galeriji z zalogami podob play byev.

    (!) pozor. ker v povprečju na vseh forumih izdelujem malo morje avatarjev obstajajo play byi katerih galerije sem že povsem iztrošila. v spoilerju najdete seznam oseb, ki jih trenutno ne izdelujem. seznam se bo stalno osveževal - prosim, če preverite, da se oseba katere ikonce želite ne nahaja na tem seznamu, še preden naročate. seznam velja za 150x200 forumske avatarje.

    Spoiler:

    & primeri.

    to the moon, and back. Ec-20 to the moon, and back. Ns-27 to the moon, and back. Rosie-13
    to the moon, and back. Rf-9 to the moon, and back. Xd-10 to the moon, and back. Eh-23

    to the moon, and back. Rhw-1

    Spoiler:
Nazaj na vrh Go down
https://thevalley.slovenianforum.com
crystal grant
little wonders
little wonders
crystal grant

Starost lika : twenty-six
Število prispevkov : 41
Reputation : 2
Join date : 03/02/2013
Age : 26
Kraj : hollywood

to the moon, and back. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: to the moon, and back.   to the moon, and back. EmptyPet Feb 08, 2013 11:29 pm

yaay, me first! to the moon, and back. 1533947325 jaz bi te prosila za avatarje in slike za opis od megan fox.


Nazadnje urejal/a crystal grant Sob Feb 16, 2013 9:38 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
adrian keally



Število prispevkov : 3
Reputation : 0
Join date : 15/02/2013

to the moon, and back. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: to the moon, and back.   to the moon, and back. EmptyPet Feb 15, 2013 6:52 am

    for me, nathaniel buzolic, glede na to da res ni praktično nič avatarjev in bi nujnonujnonujno rabila, pretty please? Razz
Nazaj na vrh Go down
graham leigh
little wonders
little wonders
graham leigh

Starost lika : 29
Število prispevkov : 59
Reputation : 1
Join date : 03/02/2013
Age : 30

to the moon, and back. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: to the moon, and back.   to the moon, and back. EmptySob Feb 16, 2013 11:05 pm

crystal grant je napisal/a:
yaay, me first! to the moon, and back. 1533947325 jaz bi te prosila za avatarje in slike za opis od megan fox.

Nazaj na vrh Go down
https://thevalley.slovenianforum.com
crystal grant
little wonders
little wonders
crystal grant

Starost lika : twenty-six
Število prispevkov : 41
Reputation : 2
Join date : 03/02/2013
Age : 26
Kraj : hollywood

to the moon, and back. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: to the moon, and back.   to the moon, and back. EmptySob Feb 16, 2013 11:09 pm

    thank you so much! to the moon, and back. 1533947325 to the moon, and back. 1533947325
Nazaj na vrh Go down
astrid norde
little wonders
little wonders
astrid norde

Starost lika : 26 years
Število prispevkov : 15
Reputation : 1
Join date : 08/02/2013

to the moon, and back. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: to the moon, and back.   to the moon, and back. EmptyNed Feb 17, 2013 12:22 am

    blake lively še zame, pretty please? pa samo avatarje, yes. :3
Nazaj na vrh Go down
alexandra eriksson
little wonders
little wonders
alexandra eriksson

Število prispevkov : 5
Reputation : 1
Join date : 16/02/2013

to the moon, and back. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: to the moon, and back.   to the moon, and back. EmptyNed Feb 17, 2013 6:04 am

    rachel bilson avatarji, pretty please?
Nazaj na vrh Go down
emma ashton

emma ashton

Število prispevkov : 3
Reputation : 0
Join date : 17/02/2013

to the moon, and back. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: to the moon, and back.   to the moon, and back. EmptyNed Feb 17, 2013 9:40 pm

leighton meester slikce za opis in avatarji please.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content




to the moon, and back. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: to the moon, and back.   to the moon, and back. Empty

Nazaj na vrh Go down
 

to the moon, and back.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
from the valley to the stars, :: // out of character :: rolling in the art,-