KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

dobrodošli v los angelesu v kaliforniji! rpg forum the valley zahteva registracijo v obliki imena in priimka zapisanima z malimi tiskanimi črkami. dogajanje se odvija v veliki produkcijski hiši severide networks, kjer so zaposleni vsi liki. izberite si svoj canon ali pa zasedite enega od prostih mest za izvirne like (le-ta so omejena).

there are no winners at the moment!

forum je delo celotne forumske ekipe. zasnova in ideja pripadata sandri, prav tako sidebar, za grafiko je poskrbela rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je strogo prepovedano.


Share
 

 +/- današnjega dne

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
anthea howard
pandora
pandora
anthea howard

Starost lika : twenty-six
Število prispevkov : 60
Reputation : 3
Join date : 03/02/2013
Age : 28

+/- današnjega dne Empty
ObjavljaNaslov sporočila: +/- današnjega dne   +/- današnjega dne EmptyPet Feb 08, 2013 11:22 pm

sem zapišite pozitivne in negativne strani današnjega dne (:



Nazaj na vrh Go down
avery collins
streets
streets
avery collins

Starost lika : 23
Število prispevkov : 28
Reputation : 2
Join date : 03/02/2013
Age : 33

+/- današnjega dne Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: +/- današnjega dne   +/- današnjega dne EmptyTor Feb 19, 2013 10:42 am

    pa začnimo...

    + odpadlo predavanje; sicer sem dobila sms, ko sem že hodila proti avtu, ampak sem tako lahko eno urco sedela ob obali in čilirala. nice time
    + še vedno se me drži pozitivni vpliv vikenda; good times with my two friends. smo imeli težke pogovore. (:
    + jutri se nam začne tako pozno, da niti ne vem, če se bom udeležila predavanj (hihih)
    + končno malo bolj pozitivno gledam na svet; da ni vse tako črno kot se mi je zdelo

    minusov pa danes ni, ker je bil ENKRATEN dan. sem preveč uživala, da bi bilo lahko kaj narobe.
Nazaj na vrh Go down
 

+/- današnjega dne

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
from the valley to the stars, :: // out of character :: general chat, :: games,-