KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

dobrodošli v los angelesu v kaliforniji! rpg forum the valley zahteva registracijo v obliki imena in priimka zapisanima z malimi tiskanimi črkami. dogajanje se odvija v veliki produkcijski hiši severide networks, kjer so zaposleni vsi liki. izberite si svoj canon ali pa zasedite enega od prostih mest za izvirne like (le-ta so omejena).

there are no winners at the moment!

forum je delo celotne forumske ekipe. zasnova in ideja pripadata sandri, prav tako sidebar, za grafiko je poskrbela rosemary. vsi prispevki in opisi so delo in last uporabnikov foruma. vsakršno kopiranje je strogo prepovedano.


Share
 

 leigh, graham dave

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
graham leigh
little wonders
little wonders
graham leigh

Starost lika : 29
Število prispevkov : 59
Reputation : 1
Join date : 03/02/2013
Age : 30

leigh, graham dave Empty
ObjavljaNaslov sporočila: leigh, graham dave   leigh, graham dave EmptyČet Feb 14, 2013 6:17 am



GRAHAM DAVE LEIGH

-

leigh, graham dave Tumblrmi5297yzgd1qk0qwjo leigh, graham dave Tumblrmi5297yzgd1qk0qwjo

GRAHAM • 29 • ACTOR • SN CAST • ADAM BRODY


''Govorim, kar v kamero, kajne? Torej... lep pozdrav, moje ime je Graham Leigh, trenutno me lahko spremljate v vlogi Macea Wild-ja v seriji Little Wonders. Začnem kar na začetku? Hm, pri šestih letih sem bil precej odločen, da želim postati Batman. Leto dni za tem sem vneto zatrjeval, da bom tajni agent, ker je bil James Bond pač neverjetno dober pri vsem česar se je lotil. Ko je prišel tisti dan izpolnjevanja prijavnic na fakultete, je bil moj pogled obrnjen na moje dekle za mizo poleg mene. Mislim, da to zgodbo poznajo že vsi, kajne? Kako sva se spoznala in kako sva oba pristala v Los Angelesu? Skratka takrat sem se skupaj z njo vpisal na univerzo in ni mi bilo pomembno, kaj počnem, dokler sem z njo. Ko sva se nato preselila v Kalifornijo, nisem videl pravega problema. Vsekakor nikoli nisem pričakoval, da bom pristal pred kamerami. Celotno fazo odraščanja mi misli nikoli ni prešinilo igranje. Morda zato ker moje srednješolska in osnovnošolska izkušnja ni bila ravno najboljša. Res sem imel raje stripe in knjige, kakor da bi se intenzivno gnal po igrišču za žogo ali dekletom poskušal dvigniti krilo. Um... moja prva vloga je bila v humoristični nanizanki Pepper. Stal sem pred produkcijsko hišo in čakal na tednje dekle, ko je do mene pristopil eden od producentov in me potisnil v smeri avdicije. Deset minut kasneje sem stal pred kamero, ne da bi mi bilo karkoli jasno in od mene so zahtevali, da povem kaj smešnega. In potem sem bleknil ven nekaj, kar je bilo nadvse pomilovanja vredno, ampak, še zdaj ne morem verjeti, smejali so se. Verjetno zato ker sem izgledal, kot da sem ravnokar vstal iz postelje – pomečkana oblačila, vsak las zasukan v drugo smer, moja očala. In dobil sem vlogo, hura.''

''Potem je bilo lahko... samo začetek je bil težak. Snemanje in vse to. Na medije sem bil na srečo že navajen, čeprav so sčasoma zlasti fotografi postali vse bolj vsiljivi. Ampak zdaj je minilo že skoraj deset let, imam stalno glavno vlogo v uspešni seriji, posnamem tri filme na leto in gre mi super. Česa več, si res ne bi mogel želeti. Vem, da me vsi vidijo v vlogi nerodnih likov. Nerodnih v smislu... komunikacije ali kako bi temu rekel? Tudi sam sem bil sprva tak kot Julian v Pepperju. Občasno sem odprl usta in spravil iz sebe kakšen zvok. Moj problem je v tem, da včasih rabim nekaj časa, da se sprostim v novi družbi. Nevarno postane potem ko se počutim malce preveč sproščeno in se odločim, da ljudje ne bodo pobegnili, če postanem rahlo čuden in začnem zbijati svoje šale. Hja, navadno izpadem res katastrofalno.'' *smeh*

''Mislim, da me slava ni spremenila. Ne zares. Ne na slab način. Če ne drugega, sem postal bolj odprt in ne prime me na stranišče vsakič, ko do mene stopi katera od zvezdnic in me vpraša, kako sem. Ker se je tudi to že dogajalo. Osem let nazaj na podelitvi Golden Globesov, pride do mene Diane Krueger in jaz sem ji pomahal v pozdrav. Pomahal. In za nameček zraven še pristavil srhljiv nasmešek serijskega morilca, da sem ji sploh ostal v spominu kot neverjetna zguba. Diane... če boš kdaj gledala ta posnetek, verjemi, da sem se spremenil in greva lahko naslednjič na kavo. Sicer pa.... no, kot sem rekel, še vedno sem na realnih tleh. Trdih realnih tleh.''

''Moja družina? Ah, na to temo se ne da povedati prav nič zanimivega. Odraščal sem z mamo in očetom, bil edinec, vsi so razvajali, zlasti babica. Kadar sem prišel k njej na obisk, sem potem domov odšel s polnimi žepi denarja. Tudi dedek me je skušal podkupiti, da bi mu kdaj prinesel kakšno mastno hrano, ki je sicer ne bi smel jesti zaradi holesterola. Skratka takrat sem denar pobral in do naslednjič, ko sem prišel, sta že pozabila, kaj sem jima obljubljal, hehe. Ljubezensko življenje? Trenutno sem samski, nekako mi kakršnakoli zveza za zdaj ne odgovarja, ker imam preveč dela s snemanjem serije in prihajajočimi filmi. Sploh pa, resno, če bi se s kom videval, bi vedeli. Vedno imam za petami, kakšnega fotografa in dvomim, da bi mu karkoli lahko ušlo.''



SANDRA • 8+ • PM



BREE @ CAUTION 2.0

Nazaj na vrh Go down
https://thevalley.slovenianforum.com
graham leigh
little wonders
little wonders
graham leigh

Starost lika : 29
Število prispevkov : 59
Reputation : 1
Join date : 03/02/2013
Age : 30

leigh, graham dave Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: leigh, graham dave   leigh, graham dave EmptySob Feb 16, 2013 4:25 am


leigh, graham dave Accepted
Nazaj na vrh Go down
https://thevalley.slovenianforum.com
 

leigh, graham dave

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» graham's profile

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
from the valley to the stars, :: // character plottage ::  :: audition process, :: accepted,-